هیئت مجازی کتاب

هیئت مجازی کتاب

پیام های کوتاه

بایگانی

آخرین نظرات

 • ۲۷ ارديبهشت ۹۸، ۱۵:۴۵ - پریسا نامجو
  عالی..
 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان

آخرین مطالب

۷ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

معرفی توسط وبلاگ... اندیشه شهید مطهری

سلام

کتاب بسیار مختصر و شیرین و کوتاه و مفید خواهد بود برای  علاقمندان به پیگیری مباحث و علل وقوع حادثه کزبلا.

 انگار به روح تلنگر میزند و می رود...

 از ویژگی های کتاب به چند مورد اشاره می کنم:

 1.رعایت سطح عموم مردم درانتخاب مطالب
2.بسنده نکردن به زمان امام حسین علیه السلام واشاره ی مختصر به زمینه های قبلی وهم چنین اشاره به مقطع بعد ازعاشورا.
 3.استخراج مطالب تحلیلی از آثار و بیانات حضرت امام خمینی ره، مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله العالی ،شهیدمطهری ره،علامه جعفری ره،آیت الله جوادی آملی.
بخشی از منزل اول"همراه با کاروان":
۱ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۲۶ آبان ۹۴ ، ۰۰:۰۱

   *روز کتاب و هفته کتاب مبارک باد.....

کلیپ تصویری روایات و سخنان بزرگان درباره کتاب و کتاب خو انی.....

*دریافت

۲ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰ ۲۴ آبان ۹۴ ، ۰۰:۰۱

سلام.

دراین مطلب می خواهیم یکی از سایت های مطمئن  در زمینه عرضه کتاب های دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

معرفی  از زبان  خط خوان :

خیلـی دوسـت داشـتیم ما پارسی‌زبان‌ها هـم مانند خیلی جاهـای دنیـا کتاب‌خوانی به زبان خودمان (فارسـی) داشـته باشـیم. پس‌دست به کار شـدیم و با همکارانمان در «گروه راهبردی خاک» محصولی را توسعه دادیـم کـه هم‌اکنون نسـخهٔ آزمایشـی آن‌که «خط» نام‌گذاری‌اش کردیم تهیه و تولیدشده است تا شما با آن بتوانید کتاب‌های فارسـی و عربی و انگلیسی را به‌راحتی بخوانید و لـذت خواندنتـان را بـه اشتراک بگذارید.

آنچه انگیزه اصلی ما و موتور محرک ما برای انجام این کار شد، نیاز روز و ورود فنّاوری به زندگی مردم بود که ما را بر آن داشت تا اقدام به راه‌اندازی چرخه کامل نرم‌افزاری تهیه و عرضه کتاب الکترونیک، در قالب نرم‌افزار کتاب‌خوان «خط» مطابق با استانداردهای بین‌المللی و رسیدن به بزرگ‌ترین منبع دسترسی مستقیم به کتاب‌های فارسی در کشور نماییم.

پس گام اول را برداشته و در یک رابطه مؤثر با ناشرین متعهد و برای توزیع حداکثری آثارشان و تولید و عرضه کتاب‌های خوب و سالم برای خانواده ایرانی، اقدام به تولید کتاب الکترونیک (epub) کردیم.epub یا Electronic Publication فرمت مخصوص کتاب الکترونیک است که کاربر می‌تواند در محیطی بسیار زیبا کتاب را به‌صورت آنلاین خریداری کرده و مطالعه نماید.

حالا نوبت شماست تا در کنار ما روی تبلت ها و گوشی‌های هوشـمندمان زمان‌هایی کـه وقـت آزاد داریـم را بـا دوسـتان خوبمان «کتاب‌ها» بگذرانیـم و لذت زندگی دیجیتال را تجربه کنیم.

حتما به خط خوان سری بزنید.

http://www.khatkhan.com/

۳ نظر موافقین ۶ مخالفین ۰ ۱۰ آبان ۹۴ ، ۱۰:۵۵

معرفی توسط وبلاگ...بوی سیب

 این کتاب از مجموعه ی چهارده جلدی "من اهل بیت (ع) را دوست دارم" بر اساس یکی از بهترین روش ها برای معرّفی چهارده معصوم (ع) نوشته شده است. در این روش، تنها به جنبه های تاریخی زندگی این شخصیت ها بسنده نمی شود؛بلکه

۵ نظر موافقین ۵ مخالفین ۰ ۰۷ آبان ۹۴ ، ۱۳:۴۵

سلام

 دوستانی که مخالف تعطیلی هیئت مجازی کتاب هستند لطفا اعلام کنند.

ممنونیم...

۱۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۵ ۰۶ آبان ۹۴ ، ۱۴:۰۵

 معرفی توسط وبلاگ...بوی سییب

کتاب «توجیه المسائل کربلا »نوشته سید علی اصغر علوی کرانۀ ناگشوده ای را گشوده است. هنگامی که عمل انسان با باورها و ارزش‌های وی سازگاری نداشته باشد، آرامش ذهنی خود را از دست می‌دهد، برای آرام‌سازی خود دست به دلیل تراشی می‌زند و بهانه‌های فراوانی پیدا می‌کند. امید است بیشتر با این آثار آشنا شویم تا با راز ماندگاری یعنی تلفیق منطق و عاطفه آشنا شده و خستگی ناپذیری در دست‌یابی به هدف را تجربه کنند.
یکی از سنت‌های الهی، سنت امتحان و ابتلاء است. بر اساس این سنت، همه بشر باید امتحان شوند تا معلوم شود که عیار خلوص‌شان چه قدر است. به عبارت دیگر، چه قدر قول و فعل شان با هم یکی است.

در این کتاب، ابتدا معنا و مفهوم توجیه را بررسی می‌کنیم. در ادامه به انواع و اقسام توجیه می‌پردازیم. سپس مهمترین مطلب این کتاب، یعنی توجیهات کسانی که امام حسین (علیه السلام) را یاری نکردند، مد نظرتان قرار می گیرد. توجیهات را در سه دسته بررسی می کنیم:.

·  توجیهات کسانی که با امام همراه نشدند.

·  توجیهات کسانی که امام را ترک کردند.

·   توجیهات کسانی که مقابل امام ایستادند.

لازم به ذکر است نویسنده، سید علی اصغر علوی؛ پیش از این با آثار متعدد و جدیدی درباره مباحث عاشورا و امام حسین (ع) رائه داده است.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۶ آبان ۹۴ ، ۱۳:۴۵

  معرفی توسط وبلاگ...بوی سیب

کتاب «یک غنچه، صد زخم» جلد پنجم از مجموعه چهارده جلدی «سیره چهارده معصوم(ع)» است. این کتاب با بیان مسائل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) با هدف پاسخ به این سؤال است که:

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۶ آبان ۹۴ ، ۱۳:۳۰