هیئت مجازی کتاب

هیئت مجازی کتاب

پیام های کوتاه

بایگانی

آخرین نظرات

 • ۲۷ ارديبهشت ۹۸، ۱۵:۴۵ - پریسا نامجو
  عالی..
 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان

يكشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱ ق.ظ

هفت کتاب فاطمی

يكشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱ ق.ظ

این هفته معرفی کتاب توسط وبلاگ سابق  این روزها ....

ایام فاطمیه، تنها محدوده ای برای عزاداری سیده زنان عالم نیست؛ فرصتی ست برای تامل در ابعاد وجودی زن مسلمان از نگاه اسلام و قرآن.

این هفت کتاب پیشنهادی ست برای همین روزها، که ذکر یا فاطمه (س) را سربند وجودمان کرده ایم.

 ....................

1. زندگانی فاطمه زهرا (س) –سید جعفر شهیدی

این کتاب را سال های نه چندان دور سید جعفر شهیدی نوشته است. کتابی که تا سال 76 بیست و پنج بار تجدید چاپ شده و فصل های متعددی را در بر گرفته . از صحرای عربستان و محل زندگی پیامبر (ص) و دختر بزرگوارشان تا نام ها و القاب حضرت و زندگی ایشان در خانه همسر.

سید جعفر شهیدی در این کتاب به بعضی از شبهات رایج هم جواب داده و بخش های نهایی را با اشعار شاعران عرب زبان در وصف حضرت، فرزندان ایشان ،داستان فدک و ماجرای خاک سپاری به پایان برده است. دفتر نشر فرهنگ اسلامی، نشر این کتاب را عهده دار بوده.

بخشی از این کتاب:

...پغمبر (ص) از سفر باز می گردد. دیری نمی گذرد که خبری ناگوار به دخترش می دهد:

- دخترم! جبرئیل هرسال یک بار قرآن را بر من می خواند و امسال آن را دوبار بر من خواند.

- پدر! معنی این چیست؟

- پندارم امسال آخرین سال زندگانی من است.

زهرا تکانی سخت می خورد، افسرده می شود، اشک در چشمانش حلقه می بندد و پدرش گفتار خود را با این جمله تمام می کند:

- و تو دخترم! نخستین کس از خاندان من هستی که به پدرت خواهی پیوست. و لبخندی بر لبان زهرا نقش می بندد. حاضران سبب آن اشک و لبخند را می پرسند ولی زهرا چندی پس از آن روز پاسخ آن را می دهد...

 

................

2. کشتی پهلو گرفته- سید مهدی شجاعی

کتاب، روایتی ست داستان گونه از زندگانی حضرت فاطمه (س) که در 160 صفحه به رشته تحریر درآمده و انتشارات مدرسه آن را منتشر کرده. هرکدام از روایت ها از زبان یکی از اهل بیت پیامبر (ص) نقل شده اند. نثر روان این کتاب به زیبایی محتوای آن افزوده است و ماجرای تولد تا شهادت حضرت را به اختصار بیان کرده.

بخشی از این کتاب:

... و من تلاش کردم که برای پدرم – محبوب ترین خلق جهان – مادری کنم و موفق شدم. پدرم مرا به مادری قبول کرد و به لقب "ام ابیها" مفتخرم ساخت. و این شاید یکی از شیرین ترین لقب هایی بود که خدا و پیامبرش به من داده اند. این لقب البته آسان به دست نیامد. پشت این لقب، خون دل ها خفته بود و تیمارها نهفته...

 

.....................

3. فاطمه فاطمه است- دکتر علی شریعتی

متن ها و سخنرانی های پراکنده دکتر علی شریعتی در توصیف حضرت زهرا (س) در این کتاب گردآوری و تنظیم شده اند. دکتر شریعتی در کتاب فاطمه فاطمه است، علاوه بر تشریح مقام فاطمه معصومه (س) به تحجر و مظلومیت زن مسلمان و نقد مکتب های فمنیستی هم پرداخته و تحلیل های خود را از وضعیت زنان ارائه داده است. کاربردی کردن بعضی از مسائل تربیتی یکی از ویژگی های این کتاب به حساب می آید.

کتاب در 336 صفحه نوشته شده و انتشارات سپیدباوران مشهد در 11000 نسخه آن را روانه بازار کرده است.

بخشی از این کتاب:

خدا به ابراهیم فرمان می دهد که بزرگ ترین پرستشگاه انسان را – خانه مرا – کنار خانه این زن بنا کن و بشریت همیشه باید بر گرد خانه هاجر طواف کند. خدای ابراهیم سرباز گمنامش را از میان این امت بزرگ، یک زن انتخاب می کند. یک مادر، آن هم یک کنیز، یعنی موجودی که در نظام های بشری از هر فخری عاری بوده است. آری، در این مکتب چنین انقلاب می کنند. در این مذهب، این چنین زن را آزاد می سازند. این تجلیل از مقام زن است. و اکنون باز خدای ابراهیم فاطمه را انتخاب کرده است.

 

......................

4.مادر آفتاب- مهرالسادات معرک نژاد

یکی از مجموعه کتاب های 14 خورشید و یک آفتاب است که با نام "مادر آفتاب" به روایتی داستانی از زندگی حضرت فاطمه (س) پرداخته. نویسنده با بیانی شیرین، هرکدام از برش های زندگی حضرت را در قالب داستانی کوتاه ارائه داده است. قلم شیوا، جملات کوتاه و مختصر، استفاده از منابع غنی و معتبر به زیبایی هرچه بیشتر این کتاب 104 صفحه ای کمک نموده. نشر کتاب را مجتمع چاپ و نشر سطر به عهده گرفته است.

بخشی از این کتاب:

علی (ع) مقداری جو از مردی یهودی قرض گرفت.

چادر فاطمه (س) را هم به عنوان رهن گذاشت.

یهودی چادر را برد خانه.

همان شب زن یهودی دید چادری کنار اتاق می درخشد، تمام اتاق را هم روشن کرده. به شوهرش گفت.

یهودی تعجب کرد. آمد توی اتاق. نور چادر دختر رسول خدا را که دید، تعجبش بیشتر شد.

زن و مرد یهودی هردو رفتند و خویشان شان را هم خبر کردند. هشتاد نفری که این صحنه را تماشا کردند، همگی مسلمان شدند.

 

......................

5.بدانید من فاطمه هستم- واحد پژوهش موسسه فرهنگی موعود عصر"عج"

از تازه ترین تالیفاتی ست که با رویکردی پژوهشی به زندگی این بانوی بزرگوار پرداخته است. بهره مندی از منابع تاریخی معتبر و استفاده از احادیث عربی در متن کتاب بر استحکام محتوای آن افزوده است. دسته بندی و نتیجه گیری پایان هر فصل و استفاده از زبان مناسب از دیگر ویژگی های این کتاب است. مباحث کتاب بدانید من فاطمه هستم در سیزده فصل (گفتار) و 376 صفحه به همت واحد پژوهش موسسه فرهنگی موعود "عج" تنظیم شده اند و انتشارات موعود ناشر آن می باشد.

بخشی از این کتاب:

پس هنگامی که حضرت فاطمه(س) پا به عرصه زمین نهاد، نوری عظیم از ایشان بلند شد تا اینکه این نور به تمام خانه های "مکه" داخل شد و در شرق و غرب زمین، جایی از این نور خالی نماند.

 این همان "مثل نوره کمشکاه" و " نور الله" است.

شکوفه ها، شگفت زده از طراوت نوزادی شدند که عطر خدا را به همراه داشت و ستارگان، خیره در سیمای طفلی شدند که نور آفریدگار در آن باز تابیده بود و حضرت خدیجه (س) شادمان از ولادت دختری بود که بوی عصمت می داد و طعم بهشت داشت.

 ......................

6. اقیانوس آلام- محمد سهرابی

کتاب 75 صفحه ای اقیانوس آلام، داستان های کوتاهی از زندگی فاطمه زهرا (س) را در برگرفته است. محمد سهرابی، مولف این کتاب با نام گذاری هرکدام از داستانک ها و ذکر منابع در انتهای هر داستان به فهم و باورمندی بهتر این کتاب کمک کرده است. انتشارات نیستان ناشر کتاب اقیانوس آلام بوده است.

بخشی از این کتاب :

فاطمه همه چیز بود. چراغ بود. نور بود. آب و آیینه بود. گل شمعدانی بود. اطلسی بود. جانماز و عطر بود. طلوع بود. غروب بود. زندگی بود. گرما بود و سرما بود. تا فاطمه زنده بود خدا به علی اجازه نمی داد با زن دیگری ازدواج کند. یعنی علی اصلا نمی توانست این کار را کند. اگر آدم چند همسر داشته باشد، باید بین آن ها به عدل رفتار کند، یعنی همه را یکسان ببیند. فاطمه خانمی نبود که با کسی برابر باشد. ازدواج علی با خانمی دیگر در حیات فاطمه تکوینا منتفی بوده.

 

.............................

7.دختر پیامبر- استاد محمدعلی جاودان

محتوای این کتاب برگرفته از درس های علامه سید مرتضی عسکری ست که به توصیف احوالات حضرت صدیقه طاهره (س) بعد از رحلت رسول اکرم (ص) پرداخته شده است.

مراحل مختلف مبارزات حضرت با حکومت وقت، خاکسپاری و مدفن دختر پیامبر(ص) و پاسخ گویی به برخی شبهات حول این محور از جمله مباحثی ست که در این کتاب به آن پرداخته شده است. محمد علی جاودان مولف این کتاب فصل عمده ای را به محل دفن حضرت و نقد وبررسی راویان و مدعیان محل دفن اختصاص داده است. کتاب در 144 صفحه توسط انتشارات علامه عسکری و موسسه ایمان ماندگار تهیه و آماده فروش شده است.

بخشی از این کتاب:

خبر رحلت دختر پیامبر (ص) انتشار یافت و شهر از آن خبردار شد و یک باره فریاد برآورد. صدای ناله و فریاد مردم، شهر را به لرزه انداخت. زنان بنی هاشم در خانه امیرالمومنین علی (ع) جمع شدند. انبوه مردم از گوشه و کنار شهر به آن سوی آمدند. امیر المومنین علی (ع) در خانه نشسته بود و حسن و حسین (ع) در برابر او گریه می کردندد. خانه امام به عزاخانه تبدیل شده بود و همگان مشغول گریه و زاری بودند و ضجه می زدند. مردم در بیرون خانه منتظر بودند که چه وقت جنازه دختر پیامبر (ص) برای نماز آماده خواهد شد تا در آن مراسم شرکت کرده ، سپس به تشییع بپردازند. شاید شب نزدیک شده بود. ابوذر از خانه بیرون آمد و گفت: همه بروید. کار دختر پیامبر (ص) به تاخیر افتاده است. مردم تردید نکردند و به امید فردا، برخاستند و رفتند.

نظرات  (۴۲)

بسیار عالی ...
ممنون از این همه کتاب فاطمی
تشکر از عطیه بانوی خودمان.

چ کار زیبایی کردید.این کلکسیون کتاب فاطمی رو عرض می کنم :)

(ع! شما خانومید؟! عطیه بانو؟!! بووووورووووو! )

پاسخ:
:)
این روز ها....
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۰۸:۳۳ پلڪــــ شیشـہ اے
بسیار عالی
خداقوت
پاسخ:
یا زهرا...ممنون از دلگرمی های همیشگی تون....
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۰۹:۵۷ فانوس جزیره ...
سلام علیکم
در پست فردا که مخصوص فاطمیه است ، لینک این مطلب گذاشته شد برادر
یا علی
پاسخ:
سلام...اجرتون با حضرت زهرا سلام اله علیها...
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۱۱:۳۹ زینب نیک نجات
سلام
ممنون از هیئت کتاب و "این روزا" ها بابت معرفی کتاب.
امیدوارم هممون بتونیم استفاده کنیم.
اجرکم الله
پاسخ:
سلام....ممنون از دلگرمی های شما...ان شا الله
بارک الله...
پاسخ:
بر این روزها....
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۱۲:۵۷ فاطمه مرید زهرا(س)
سلام 
بسیار عالی
3پاس
پاسخ:
سلام...
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۱۲:۵۹ ...:: بخاری ::...
سلام.
صدر لینک پیوندهای روزانه قرار گرفت.

پاسخ:
سلام...احرتون با صاحب این ایام...یا رهرا
۱۰ فروردين ۹۳ ، ۱۸:۵۶ زینب نیک نجات
سلام
خدمت کوچکی بود در حد توان.
انشاءالله...
پاسخ:
سلام....ممنونیم از این همه لطف و کمک شما.
سلام
کتاب های خوبی را معرفی کرده اید، ممنون
یک کتاب از قلم افتاده
شهادت مادرم زهرا(سلام الله علیها) افسانه نیست.
کتاب خوبی است، نگاهی به مظلومیت های حضرت زهرا در منابع اهل سنت، خواندش را توصیه می کنم.
به قلم جمعی از نویسندگان، نشر امیر کلام،
به دوستان سنی مذهب خود دادم،  تا انتها بی وقفه خواندنش
کتاب کم حجم ولی خوبی است.

یا هادی
پاسخ:
سلام.ممنونیم از معرفی شما.و سپاس از تکمیلی شما.
در اسرع وقت باید تهیه کنیم و بخوانیم...
یا زهرا

راستی کتاب شهر گمشده هم برای معرفی خوبه درباره حضرت زهراست اسم دیگشم تو چاپ قبلی فاطمه چه گفت؟مدینه چه شد؟بود

پاسخ:
ممنون...خودتون معرفی نمیکنید....هیئت پذیرای شماست
من اون کتاب فاطمه فاطمه است رو دانلود میکنم
بسیار ممنون از معرفیتون.
پاسخ:
سلام...ممنوناز حضورتون.یا زهرا س
۱۱ فروردين ۹۳ ، ۱۸:۵۷ فقیر فاطمه سلام الله علیها
سلام و خداقوت
+این کتاب :"روزهای فاطمه علیها السلام،شرحی بر خطبه فدک حضرت زهرا" اثر مرحوم علی صفایی حائری (عین-صاد) ،قم،نشر لیله القدر.
کتاب دارای120 صفحه است و برخی عناوین بحث شده در آن عبارتند از: اضطرار به ولیّ، خصوصیات علی علیه السلام، عوامل اعراض از رسول صلی الله علیه وآله، عظمت مصیبت رسول و جامعه غیر ایمانی.
از ص54 کتاب:
آنچه باعث میشود آدمی با تمام یافته هایش و با تمام یقینی که دارد، به انحراف کشانده شود و به عقب بازگردد، با آنکه گرمی نفس اولیای خدا را حس کرده و با آنکه علی علیه السلام را بر دوش رسول صلی الله علیه و آله مشاهده نموده (گمراه شود) این نکته است که (او) به کفایت انسانی خود واثق است و تسلیم نیست و سلمی ندارد و این همه برخاسته از اینست که قدر یعنی اندازه،ارزش و برنامه ریزی اش را گم کرده و اینجاست که از دست خواهد رفت. آنجا که تو، نه اندازه هایت را فهمیدی و نه ارزش هایت را پیدا کردی و نه برنامه هایت را مشخص کردی، از دست رفته ای و در ضلال و سر درگمی هستی..

پاسخ:
سلام ...بسیار ممنونیم از لطف و زحمت شما.
 سپاس بابت معرفی کتاب....چقدر خوب می شد این معرفی کتاب در هیئت توسط خود شما ودر پست جداگانه ای منتشر می شد
اجرتون با حضرت زهراس

سلام و سپاس 

چشم ان شاءالله 


التماس دعا در این روزهای ماتم و عزا

پاسخ:
سلام...ممنون.اجرتن با حضرت زهرا سلام الله علیها
سلام 
اگر آدرس میل بگذارید که معرفی کتاب ها ارسال شود هم خوب است. 
پاسخ:
سلام...ممنون از پیشنهادتون.چشم.

http://www.forum.98ia.com/t112543.html

سلام 

دانلود کتاب کشتی پهلو گرفته 

پاسخ:
سلام...سپاس
۱۱ فروردين ۹۳ ، ۲۱:۱۸ خاבمـ المهـבے
سلامـ
ممنونمـ بابت معرفی کتاب :)
+ کشتی پهلو شکسته و فاطمه فاطمه است رو مطالعه کرده بودم :)
ممنونمـ . . .
پاسخ:
سلام....ممنون از حضورتون...یا زهرا س
سلام 

خدا خیرتون بده ان شاءالله 

تشکر


پاسخ:
سلام...
کاری بسیار زیبا
پاسخ:
یا زهرا س..
۱۲ فروردين ۹۳ ، ۰۹:۰۰ محمد حسین تقوایی

معرفی کتاب

(زندگانی فاطمه زهرا "ع" )

اثر محمد قاسم نصیرپور

(...مورخ معروف اهل سنت ابن قتیبه دینوری-متوفای 286ه.ق- می نویسد عمر به ابوبکر گفت:بیا(برای عیادت) به حضور فاطمه(س) برویم،به درستی که ما او را به خشم آوردیم.

آنگاه هر دو به سوی خانه فاطمه(س) رفتند و از فاطمه(س) اجازه حضور خواستند،فاطمه(س) به آنها اجازه نداد،آنان نزد علی رفتند و او با فاطمه(س) صحبت کرد و سپس آنان را به خانه حضور فاطمه(س) برد .هنگامی که نشستند زهرا(س) صورت خود را از آنان برگردانید و رو به دیوار کرد.آنان سلام کردند اما فاطمه(س) پاسخشان را نگفت...)

آنچه از نظر گذشت منتخبی بود از کتاب تحقیقی-علمی (زندگانی فاطمه زهرا"ع" ) اثر حجت الاسلام محمد قاسم نصیر پوراز انتشارات دفتر مطالعات تاریخ و معارف اسلامی.

 

بی تردید این کتاب و کتاب زندگانی حضرت فاطمه(س) از دکتر سید جعفر شهیدی را می توان از تحقیقی ترین منابع در این حوزه دانست.

کتاب (زندگانی فاطمه زهرا"ع") تألیف محمد قاسم نصیرپور که مزین به مقدمه و تقریظ مرجع فقید حضرت آیت الله العظمی مرعشی نجفی(ره) می باشد؛به بررسی و تحلیل زندگی بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا(س) پرداخته و به ویژه وقایع بعد از رحلت پیامبر اکرم(ص) مانند سقیفه بنی ساعده،هجوم و احراق بیت حضرت زهرا(س)،غصب فدک،خطبه حضرت زهرا(س) در مسجد مدینه(=خطبه فدکیه) را از منابع شیعه و سنی مورد بازخوانی و تحلیل قرار داده است.

نویسنده در پیشگفتار کتاب می نویسد:

(...این کتاب با شتابزدگی نگاشته نشده است و از این رو بر پایه قدیمی ترین و معتبرترین اسناد استوار است.به علاوه تنها بیان واقعه نیست بلکه به تجزیه و تحلیل وقایع می پردازد...)

نویسنده در نگارش این اثر تحقیقی به 115 منبع معتبر از کتب تاریخی و روایی شیعه و سنی مراجعه نموده است. صحیح بخاری،مسند احمد بن حنبل،سنن ابی داود،صحیح ترمذی،الامامة و السیاسة ابن قتیبه دینوری، تاریخ یعقوبی،تاریخ المم و الملوک طبری،بلاغات النساء طیفوری،شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید،تفسیر الدر المنثور سیوطی و... از جمله منابع مرجع این کتاب از بزرگان اهل تسنن است. اصول کافی،امالی شیخ طوسی و شیخ مفید،تفسیر مجمع البیان طبرسی،الغدیر علامه امینی،منتهی الامال محدث قمی، و تفسیر المیزان علامه طباطبایی و... نیز از مهم ترین منابع شیعی این کتاب ارزشمند می باشند.

این کتاب در ده فصل و 160 صفحه نگاشته شده و از منابع مهم و معتبر تاریخ اسلام به ویژه زندگی حضرت زهرا(س) محسوب می گردد.

 


پاسخ:
سلام و سپاس از این همه لطف شما...
اجرتون با حضرت زهرا سلام اله علیها....
یا زهراس...
سلام
ممنون بابت معرفی کتاب های فاطمی
کاش واقعا بتوانیم ظاهر و باطنمان را  شبیه حضرت زهرا سلام الله علیها کنیم...

پاسخ:
سلام...ان شا الله...
چه طور باید این کارو بکنم متاسفانه از متن کتاب خلاصه برداری نکردم

سلام
تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو"
" معرّفی هفت کتاب فاطمی "
با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/24400

در این سایت انتشار یافت.
چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
هدیه سایت "حرف تو" به شما:
"امام صادق (علیه‌السّلام): روز نوروز، همان روزی است که خداوند در آن از بندگان پیمان گرفت که او را بپرستند و هیچ شریکی برایش نیاورند و به فرستادگان و حجت‌های او و به امامان علیهم‌السّلام ایمان بیاورند."
یا علی

پاسخ:
سلام...تشکر از وبلاگ این روزها...و سپاس از حرف تو....
۱۳ فروردين ۹۳ ، ۱۵:۵۲ دختران آسمان
مثل همیشه خوب
خدا قوت
پاسخ:
یا زهرا سلام الله علیها....
۱۴ فروردين ۹۳ ، ۰۷:۲۴ حسام محرابیان

بعضیاشو خوندم...

واقعا خوبن

در ضمن خوشحال میشم به وبلاگم سر بزنی و منو از نظرت بی بهره نزاری...

به روزم

پاسخ:
انشا الله همه شون موفق بشید بخونید....حتما سر می زنیم.یا زهرا س
۱۴ فروردين ۹۳ ، ۱۳:۲۶ شبکه وبلاگی صدای تو
مدیر محترم وبلاگ
با سلام.

ضمن تشکر از زحمات شما، مطلب زیبای حضرتعالی برای معرفی و استفاده دیگران، در سایت " صدای تو /  sedayeto.ir " کار شد.

*** لینک مطلب شما:

http://sedayeto.ir/index.php/2013-07-08-05-34-34/5569-2014-04-03-08-54-12.html

*** شما در صدای تو لینک شده اید. لطفا لینک شبکه وبلاگی را با نام "صدای تو" به وبلاگ خود اضافه کنید.

*** منتظر مطالب جدید شما هستیم.

*** تقاضامندیم پس از نوشتن هر پست، با مراجعه به قسمت ارسال مطلب در سایت، ما را در جریان مطالب جدید خود قرار دهید.

*********  از دوستانتان نیز بخواهید به ما بپیوندند...

با صدای تو دیده و شنیده شوید/ sedayeto.ir

پاسخ:
سلام...
ضمن عرض تشکر فراوان این ومطلب توسط وبلاگ این روزها به هیئت مجازی کتاب تقدیم شده است.
از موهبت آشنایی با این منابع خوب خدا را شاکرم.  یافاطمه زهرا سلام الله علیک سپاس از عطیه کریمانه تان.آیا شرف حضور در وادی معرفت خویش به این سرگشته بذل نموده اید؟صلوات وسلامهای بی پایان الهی بر شما باد.                   
دوست باصفا توفیقات مستدام.بی شک  کوثر الهی خود میتوانند برای کار ارزشمندتان شما را از برکات سرشار ،بهره مند کنند.سپاس سپاس سپاس.
از موهبت آشنایی با این منابع خوب خدا را شاکرم.  یافاطمه زهرا سلام الله علیک سپاس از عطیه کریمانه تان.آیا شرف حضور در وادی معرفت خویش به این سرگشته بذل نموده اید؟صلوات وسلامهای بی پایان الهی بر شما باد.                   
دوست باصفا توفیقات مستدام.بی شک  کوثر الهی خود میتوانند برای کار ارزشمندتان شما را از برکات سرشار ،بهره مند کنند.سپاس سپاس سپاس.
از موهبت آشنایی با این منابع خوب خدا را شاکرم.  یافاطمه زهرا سلام الله علیک سپاس از عطیه کریمانه تان.آیا شرف حضور در وادی معرفت خویش به این سرگشته بذل نموده اید؟صلوات وسلامهای بی پایان الهی بر شما باد.                   
دوست باصفا توفیقات مستدام.بی شک  کوثر الهی خود میتوانند برای کار ارزشمندتان شما را از برکات سرشار ،بهره مند کنند.سپاس سپاس سپاس.
از موهبت آشنایی با این منابع خوب خدا را شاکرم.  یافاطمه زهرا سلام الله علیک سپاس از عطیه کریمانه تان.آیا شرف حضور در وادی معرفت خویش به این سرگشته بذل نموده اید؟صلوات وسلامهای بی پایان الهی بر شما باد.                   
دوست باصفا توفیقات مستدام.بی شک  کوثر الهی خود میتوانند برای کار ارزشمندتان شما را از برکات سرشار ،بهره مند کنند.سپاس سپاس سپاس.
پاسخ:
ممنون از دلگرمی های شما...و سپاس از وبلاگ این روزها
عالی...............

وای مادرم بروزم
التماس دعا
یاعلی
پاسخ:
سپاس...یا زهرا
سلام یه سوال این کتاب ها الان در بازار موجود هستند آیا ناشر و نویسنده اجازه انتشار فایل کناب رو دادن تا من هم منتشر کنم؟
اگر با تبادل لینک موافقید خبرم کنید
پاسخ:
سلام...شاید بهتر باشه  از انتشاراتی مربوطه بپرسید....
اما معرفی یا انتخاب چند خط کتاب مسلما کمک به ناشرین محترم هم هست....
سلام
خیلی عالی
خدا قوت


پاسخ:
سلام...یا علی

سلام میشه راهنماییم کنید که کتاب شهر گمشده ای که پیشنهاد دادم چطور معرفی کنم؟

راستی کتابی درباره اغاز خلقت  یا حضرت ادم سراغ ندارید؟

پاسخ:
سلام...در مورد نحوه معرفی کتاب به قسمت تماس با هیئت  مراجعه فرمایید.
کتاب :داستان پیامبران نوشته علی موسوی گرمارودی انتشارات قدیانی....
از اینترنت می تونید کتاب فوق رو دانلود کنید.
چه کار جالبی،خدا قوت
یک کتاب دو جلدی حضرت علامه مصباح در شرح خطبه فدکیه دارند.
کتاب دانشنامه فاطمی در نمایشگاه کتاب رونمایی شد
۰۱ فروردين ۹۴ ، ۲۰:۰۱ سعید ابراهیمی
تشکر
عیدتون مبارک...
خدا خیرتون بده
سالتون فاطمی
۰۳ فروردين ۹۴ ، ۰۳:۳۵ میثم حسینی خو
ممنون میشم اگه به سوالی که تو وبلاگم کردم جواب بدید.
سلام
ممنون از  دعوتتان
سالتان فاطمی...
سلام
ممنون از بازنشر
پاسخ:
سلام. زنده باشید.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی